WYJĄTKOWA RESTAURACJA DLA MIŁOŚNIKÓW KUCHNI JAPOŃSKIEJ

zamów z
dostawą

Restauracja japońska - Najlepsze sushi w Warszawie!

Jeśli poszukujecie najlepszego sushi w Warszawie, zapraszamy do naszej restauracji japońskiej Kimi Sushi.

Gwarantujemy, że w naszych potrawach odnajdziecie prawdziwy smak Azji!

Nasza kuchnia opiera się wyłącznie na sprawdzonych, świeżych składnikach, które dobieramy z wielką dbałością i wyczuciem.

Oryginalne receptury, realizowane przez naszego wykwalifikowanego i doświadczonego Szefa kuchni, sprawiają, że sushi i inne potrawy japońskie smakują tu autentycznie i pysznie!


Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, bezustannie poszerzamy swoje kompetencje i oferujemy najwyższej jakości obsługę - wszystko po to, by stać się dla Was najlepszą restauracją sushi w Warszawie. Przygotowując każdą potrawę mamy na względzie wytrawne podniebienia miłośników kuchni japońskiej. Dobieramy wyselekcjonowane ryby i owoce morza, najświeższe warzywa i specjalny ryż, które w swym połączeniu stają się wykwintną ucztą dla każdego wielbiciela sushi.Menu, które u nas znajdziecie jest tylko jedną z dróg,
którą możecie podążać w naszej restauracji.

Bardzo gorąco zachęcamy Was do eksperymentowania ze składnikami lub do zdania się na pomysłowość naszych kucharzy.
Japoński wyraz „Kimi” znaczy „dla Ciebie”, dlatego najważniejsza dla całego naszego zespołu jest twoja satysfakcja z przygotowanego przez nas posiłku.

składniki

gatunków ryb

warzywa i owoce

Kuchnia gorąca

Nasza restauracja to nie tylko sushi. Szczególną wagę przywiązujemy również do dań kuchni gorącej. Koniecznie spróbujcie naszych zup, przystawek i dań głównych ponieważ one również przybliżą Wam wyjątkowość japońskiej sztuki kulinarnej.


Selekcja win

Łączenie wina z kuchnią japońską może być niezwykłą i ciekawą przygodą. Nie jest to łatwe dlatego bardzo starannie dobraliśmy wina tak, aby pokazać Wam jak fantastycznie komponują się ze sobą te dwa światy.


Desery

Wiemy jak przyjemnie jest zakończyć przepyszny posiłek kawą i wspaniałym deserem, dlatego nie zaniedbaliśmy tej części naszego menu. Mamy nadzieję, że również dla Was będzie to słodkie zwieńczenie wizyty w Kimi Sushi.